BAŞKANIN MESAJI


Değerli Hemşehrilerim;

31 Mart yerel seçimlerinde büyük bir teveccüh göstererek, bizi tekrardan bu onurlu makama layık gördüğünüz için hepinize teşekkürü borç biliyorum.

KEŞAP'TA %55 OY ALARAK BİR TARİH DAHA YAZDIK
TEŞEKKÜRLER KEŞAP
3.DÖNEMİMİZ HAYIRLI OLSUN

2004 yılında % 35 oy alarak başladığımız Keşap siyasi hayatımızda 2014 yılında % 44 oy , 2019 yılındada %55 lere çıkartarak bir tarih yazdık.Cenab-ı Allah'ın nasibi ve milletimizin takdiri ile yolumuza devam edeceğiz inşallah.

Bilmelisiniz ki; hayata geçireceğimiz projeler, sizlerin mutluluğu, refah içinde yaşaması; daha da önemlisi güzel İlçemize bir kimlik kazandırmak adına olacaktır.

Üzerimizde taşıdığımız bu ağır yükün sorumluluğunun bilinciyle, vatandaşlarımızın istek ve beklentilerine uygun olarak hazırladığımız projelerimizle, Sizlerden aldığımız destekle, “GÖNÜL BELEDİYECİLİĞİ“ ile işimiz hizmet olacaktır.

İlçemizde herkesi kucaklayan bir hizmet anlayışıyla, sevgiyle, hoşgörüyle İlçemizi hak ettiği güzelliklerle buluşturacağız.

Değişim ve gelişimde sürekliliği yakalayan, sosyal belediyeciliğin hayat bulduğu, şeffaf belediyecilik anlayışı çerçevesinde halkın yönetimde söz sahibi olduğu, belediye hizmetlerinin İlçenin her noktasına ulaştığı, yaşam kalitesi yüksek kentler arasında kendine sağlam bir yer edinecek modern bir kent oluşturmak en büyük hedefimizdir.

Keşap ‘ımızı, Sizlere yakışır biçimde geliştirmek, çocuğundan gencine, gencinden yaşlısına herkesin yüzünün güldüğü bir Belde oluşturmak, vatandaşın isteklerine cevap verebilmek, problemlerine çözüm ortağı olabilmek için çalışacağız.

Bir şehrin Belediye Başkanı aynı zamanda o şehrin “Şehrül-Emin”idir. Üzerimizdeki bu sorumluluğun bilinciyle, çalışma arkadaşlarımızla birlikte, şehrimizdeki bütün kesimlerin beklentilerine cevap vermeye, iyi ve kötü gününde yanlarında olmaya çalışacağız.

El birliği, güç birliği, söz birliği dahası gönül birliğiyle eğitim, bilişim-teknoloji alanında, sosyo-ekonomik ve kültürel alanda layık olduğu düzeye taşımak, kültür ve sanatın tüm güzellikleriyle buluşturmak, spor tesisleriyle yeşil alanlarıyla cazibe merkezi haline getirmek, sosyal sorumluluk projeleri çerçevesinde vatandaşlarımızın her daim yanında olmak için mücadele edeceğiz.


Bu sürecte desteklerini esirgemeyen Sayın Bakanımız Nurettin Canikli’ye, Milletvekillerimize, İl Başkanımıza, İlçe Başkanımız ve Teşkilatımıza, Gençlik ve Kadın kollarımız, meclis üyesi adaylarımıza, İl Genel Meclis Üyesi Adaylarımıza, Bütün AK Parti Teşkilatımıza, Cumhur İttifakı ile gönlü bizimle olan gönüldaşlarımıza seçim çalışmaları boyunca şahsıma ve partime destek ve teveccühlerini esirgemeyen tüm halkımız başta olmak üzere, sandık kurullarımızda görevli üyelerimiz ve müşahitlerimize, sivil toplum kuruluşlarımızın değerli başkan ve üyelerine, muhtarlarımıza, esnaflarımıza, Belediye ekip arkadaşlarıma ve maddi manevi yanımızda olan tüm gönüldaşlarımıza, bizlere oy veren vermeyen herkese şükranlarımı sunuyorum.
31 Mart yerel seçim sonuçlarının hem ülkemize hem de hepimizin ortak değeri ve önceliği olan KEŞAP'ımıza hayırlara vesile olmasını temenni ederim

 

Büyük düşündünüz ve bizi bağrınıza bastınız. Beklentilerinizin farkında olarak, hepinize teşekkürlerimi, selam ve kalbi muhabbetlerimi sunuyorum.

 


03.04.2019 08:13:25     881

İletişim

  • Keşap Belediye Başkanlığı
    Keşap/GİRESUN
  • (0454) 641 4545 - 641 4044
  • (0454) 641 4360
  • bilgi@kesap.bel.tr