bursa escort klbest.com flgofish.com nerdonna.com

Başkanın Mesajı


Saygıdeğer Keşaplı Hemşerilerim;

30 Mart 2014 Pazar günü yapılan Mahalli İdareler Seçimi ile desteğiniz sonucunda Keşap  Belediye Başkanı olarak ikinci kez seçilmiş bulunuyorum. Daha önce virgül koyduğumuz hizmet yarışımıza nokta koymaya doğru devam ediyoruz.

İlçemiz Nüfusunu 10.700’ e çıkarmayı başardık.

Dere Kenarı Rekreasyon ve Aydınlatma çalışmamızı tamamlayarak güzel bir açılış gerçekleştirdik.

Bizim işimiz gönülleri yapmaktır. Biz Keşap 'ta gençlere ve gelecek nesillere daha güzel bir Keşap bırakabilmek için var gücümüzle çalışacağız. Destek ve hayır dualarını alarak çıktığımız bu yolda Keşap’ta büyük hizmetlere imza atacağız. Bakarız deme lüksümüz yok , çünkü biz yaparız

İlçemize kazandırdığımız Giresun Üniversitesi Keşap Turizm Fakultesinin hafriyat çalışmaları tamamlandı.Temel Çalışmalarına başladık.

Eğitime destek veren belediyecilik anlayışımızla ilçemize Anadolu lisesi kazandırdık inşaat çalışmaları devam etmekte

Keşap, her şeyin en iyisine layıktır. Emanet ettiğiniz bu görevi en güzel şekilde yapmak için gece gündüz demeden Keşap için gayret edeceğimizden şüpheniz olmasın.

Göreve geldiğimiz günden itibaren Belediyemiz araç filosunu genişlettik 11 adet araç kazandırdık kazandırmaya da devam edeceğiz.

Türkiye’de olmayanı bir ilki gerçekleştirdik ilk küçük kapasiteli mezbahana ruhsatı ile mezbahanemizi yeniledik

İlçemiz Yolağzı Mevkiine kazandırdığımız Engelsiz yaşamevi inşaatı başladı kısa sürede hizmete açılacaktır.

Belediye Başkanı olduğumuz günden itibaren Keşaplı vatandaşlarımıza ulaşarak, derdi ile dertlenip sevinci ile sevindik, hüznü ile hüzünlendik. Göreve başladığımız günden itibaren işyerleri, esnaf ve pazar ziyaretleri, ev sohbetleri ile gece gündüz demeden sizlerle buluştuk. Bu süreçte bize destek veren, göstermiş oldukları performansla çalışmalarımızda bizlere yardımcı olan tüm gönül dostlarımıza can-ı gönülden teşekkür ediyorum

Bizi, sizlere hizmet etmek için bu göreve seçtiniz. Biz de halka hizmetin Hakk’a hizmet olduğuna inanıyoruz. Kar kış demeden personelimizin yanında olduk yeri geldi iş makinesini kendimiz kullandık.Tüm  Keşaplılara  hizmet etmek benim ve ekibim için şereftir.

Asfaltlama ,betonlama ve parke taşı döşeme çalışmalarımıza hız kesmeden devam ediyoruz.

Bizler Keşap'a hizmet sevdalısıyız. Birlik, beraberlik ve saygı çerçevesinde omuz omuza ilçemizi daha güzel günlere beraber taşıyacağız.

Bir Sevdadır Keşap

Desteğiniz ve dualarınız için teşekkürler Keşap

 


28.09.2017 17:16:05     3019

İletişim

  • Keşap Belediye Başkanlığı
    Keşap/GİRESUN
  • (0454) 641 4545 - 641 4044
  • (0454) 641 44 28
  • bilgi@kesap.bel.tr